fbpx

3i Web Tasarım

 

Daha Fazla Beklemeyin!

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, aşağıdaki müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

info@3ibilgisayar.com
0212 230 26 16

Takip edin:

Kurumsal Kimlik Nedir?

Size özel tasarlanacak  kurumsal kimlik çalışması ile firmanızı dünyaya tanıtın!

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Grafik Tasarım

Firmanızın imajını özgün tasarımlar ve doğru renklerle oluşturarak, potansiyel ve kalıcı etkiler yaratılmasını sağlayacak stratejilerle destekleyerek en önemli adımlardan bir tanesini atmanızı sağlıyoruz.

Yazılımsal alanlarda çok iyi olabilirsiniz. Fakat tasarım konusu, her zaman farklı yorumlara açık olup, iyi bir tasarım için tutarlı bir bakış açısını gerekmektedir.

Dijital Tasarım’ ın önemini iyi bilen 3i, bu konudaki titizliğini işin başlamasıyla birlikte , marka kimliğinizle uyumlu, yaratıcı ve işlevsel dijital tasarım çözümleri sunarak, ürün ve hizmetlerinizi dijital dünyanın tüm mecralarına taşır.

Dijital Tasarım Hizmetlerimiz:

Zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin!

Logo Tasarımı

Kartvizit Tasarımı

Broşür Tasarımı

Kitap Kapak Tasarımı

Katalog Tasarımı

Dergi Tasarımı

Reklam Banner Tasarımları

web tasarım

Günümüzde birçok firma müşterilerine internet siteleri üzerinden ulaşmaktadırlar. Sizde hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaşmak için firmanıza uygun bir web sitesi yaptırmak istermez misiniz?

Seo/Sem Optimizasyon

Rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olabilmeniz için güçlü bir arama motoru çalışmasına ihtiyacınız vardır. Bunun için çalışmalarımızda her zaman en üst noktayı hedefliyoruz.

sosyal medya

Sosyal Medya Yönetimi

Firmanıza uygun stratejiler doğrultusunda müşterilerinizin tarafından yapılan her aktivite, başvuru ve istekler, yapılan yorumlar, uzman ekibimiz tarafından oluşturulan stratejilere uygun bir dille cevaplar.

adwords

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde pazarlayabilmek için internet reklamcılığına yönelmelisiniz. Ürün ve hizmetlerinizi google’dan arama yapan potansiyel müşteriler Adwords hizmeti sayesinde sizi en üstte görürler.

WhatsApp WhatsApp