fbpx

3i Web Tasarım

 

Daha Fazla Beklemeyin!

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, aşağıdaki müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

info@3ibilgisayar.com
0212 230 26 16

Takip edin:

Web Tasarım & Geliştirme

Günümüzde kullanılan en etkili ve maliyeti düşük reklam aracı internettir. Firmalar ürünlerini, hizmetlerini, projelerini, kimliklerini ve diğer bilgileri web tasarım siteleri aracılığıyla dünyaya tanıtmaktadırlar. Böylece maliyetlerini asgari düzeyde tutup, en yüksek verimi alabilmektedirler.

hizmetlerimiz
a

Digital Pazarlama & Danışmanlık

Tv, Radyo, Dergi gibi klasik medya araçlarını içerisinde bulunduran “Pazarlama” nın, internet üzerindeki bütün platformlar kullanılarak yapılan halidir. Bu yönteme aynı zamanda E-Marketing, İnteraktif ve Online Pazarlama da denmektedir. Markanızın pazarlama stratejilerini ve kurumsal kimliğini analiz ederek hedef kitlenize en uygun dijital stratejileri belirliyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olabilmeniz için güçlü bir arama motoru çalışmasına ihtiyacınız vardır. Bunun için çalışmalarımızda her zaman en üst noktayı hedefliyoruz. Yaptığımız optimizasyon çalışması ile firmanızın hedeflediği kelimelerde üst sıralara yükseltiyoruz.Yapılan bu çalışmayla sitenizin organik (ücretsiz) aramalarda kalıcı olmasını sağlıyoruz.

a
a

Google Adwords Hizmetleri

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde pazarlayabilmek için internet reklamcılığına yönelmelisiniz. Ürün ve hizmetlerinizi google’dan arama yapan potansiyel müşteriler Google Ads (Eski Adwords) hizmeti sayesinde sizi en üstte görürler. Google Adwords raporları sayesinde güncel olarak görüntüleme ve tıklama raporlarını görebilirsiniz.

Sosyal Medya & Analiz

Firmanıza uygun stratejiler doğrultusunda, müşterileriniz tarafından yapılan her aktivite, başvuru ve istekler, yapılan yorumlar, uzman ekibimiz tarafından oluşturulan stratejilere uygun bir dille cevaplanır.

a
grafik tasarım

Grafik Tasarım

Firmanızın imajını, özgün tasarımlar ve doğru renklerle oluşturarak, potansiyel ve kalıcı etkiler yaratılmasını sağlayacak stratejilerle destekleyerek, en önemli adımlardan bir tanesini atmanızı sağlıyoruz. Yazılımsal alanlarda çok iyi olabilirsiniz; fakat tasarım konusu, her zaman farklı yorumlara açık olup, iyi bir tasarım için, tutarlı bir bakış açısı gerektirmektedir.

WhatsApp WhatsApp