logo

Daha Fazla Beklemeyin!

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, aşağıdaki müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

info@3ibilgisayar.com
0212 230 26 16

Takip edin:

Hemen Ara! + (0212) 230-2616

Sizin İçin Tasarlıyoruz

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla şeffaf, karşılıklı güvene dayanan ve dürüst ilişkiler kurarak uzun vadede kalıcı çözümler üretiriz.

Dünyaya Kucak Açan Teknoloji

3İ Web Tasarım, 10 yıllık tecrübeye sahiptir. Tüm müşterilere akıllı tasarımlar ve etkileşim deneyimleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Sorunları hızlıca çözmek, fikirlerinizi gerçeğe çevirmek ve mümkün olan en iyi tasarım çözümünü bulmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Takım Çalışması & Kültürü

3i Web Tasarım, 5 deneyimli profesyonel geliştirme ve tasarımcıdan oluşan bir ekiple projelerini oluşturulur. Ekip, her açıdan kullanıcı deneyimine ve kullanım kolaylığına odaklanmıştır.

7/24 Destek Hizmeti

Firmamızdan almış olduğunuz hizmetlerle birlikte size 7/24 destek hizmeti sunuyoruz. Mail veya telefon yoluyla bize ulaşabilir ve en kısa sürede ekibimiz soru, görüşlerinize dönüş alırsınız.

Beceri ve Uzmanlık Alanlarımız

Amacımız, çağımızın en etkili reklam araçlarından biri olan web siteleri aracılığıyla firmanızı bir adım daha öne götürerek, tanıtımını ve bilinirliğini en üst düzeye çıkarmaktır.

Profosyonel ve size özgün stratejilerle farkınızı internet ortamında bizimle beraber attığınız adımlarda hissedeceksiniz.

Kuracağımız profosyonel ilişki ile her zaman sizinle ilgilenen ve geçici olmayıp uzun süreli ilişkiler kurabileceğimiz çalışmalar yapmak en öncekli hedeflerimizdendir. Bu yolda çalışmalarımız en hızlı şekilde devam etmektedir.

Web Tasarım 0
Yazılım 0
Sosyal Medya 0
Seo & Adwords 0
Grafik Tasarım 0

Güzel Bir Web Sitenizin Olması İçin Daha Fazla Beklemeyin!

Bir şeyleri değiştirmenin tam zamanı!

İşimizde İyiyiz Çünkü;

Müşteri Odaklıyız

müşteri odaklıMüşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda birden fazla çözüm ve öneriler sunarak, koşulsuz memnuniyetin sağlanması için gerekli çaba ve özveriyi göstermeyi taahhüt eden bir anlayışla hizmet veriyoruz..

Profosyonel İletişim/Yaklaşım

iletişimFirmanızın hizmetlerine uygun olarak hazırlanan ürün ve hizmetlerin doğru bir şekilde müşterilerinize sunulması için çalışırız.

Yenilikler Açığız

yenilikTeknolojiyi her alanda yakından takip edip, sürekli olarak yaklaşımlarımızı bu doğrultuda geliştirmekteyiz. Böylece yaptığımız ve ileride yapılması olası projelerimizi dijital dünyaya uygun bir şekilde yapılandırırız.

Sorumluluklarımızın Bilincindeyiz

sorumlulukBütün müşterilerimize aynı mesafede olup, inançlara ve öz değerlerimize saygılı bir şekilde, sosyal sorumluluk bilincine sahip, özü sözü bir işletmeyiz.

Hemen Arayın!