fbpx

3i Web Tasarım

 

Daha Fazla Beklemeyin!

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, aşağıdaki müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

info@3ibilgisayar.com
0212 230 26 16

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Google’da Ön Sayfalarda Çıkın!

seo

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu süreci site tasarımının yapılmaya başlamasıyla beraber başlayan bir süreçtir. Bu sebepten tasarımın ve kodlamanın düzgün bir şekilde yapılarak standartlara uygun olması gerekmektedir.

Yaptığımız optimizasyon çalışması ile firmanızın hedeflediği kelimelerde üst sıralara yükseltiyoruz. Yapılan bu çalışmayla sitenizin organik (ücretsiz) aramalarda kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Google ile ilgili çalışmalarımız tamamen analizler sonucunda yasal çözümlerden oluşmaktadır.

Sunduğumuz temel arama motoru optimizasyonu hizmetleri şunlardır: Organik Arama, Site içi Seo (One-Page Seo), Kelime Araştırma / Strateji ve Faaliyet Raporu.

organik arama
Seo/Sem Optimizasyon
web tasarım

Organik Arama

Organik aramalarda rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olabilmeniz için güçlü bir arama motoru çalışmasına ihtiyacınız vardır. Bunun için çalışmalarımızda her zaman en üst noktayı hedefliyoruz.

Site İçi Seo (One-Page)

Site içi optimizasyon ile doğru yapılandırılmış seo uyumlu içeriklerle internette kolayca erişebilir olun. Ekibimiz sıralamada ki yerinizi üste taşımak ve sitenizin performansını artırmak için gerekli çözümleri sunmaya hazır.

Link Yapılandırma

Başarılı bir Seo Analiz stratejisinin önemli bir parçası da link yapılandırması’dır. Arama motorları tarafından listelenen sayfaların anahtar kelimelerinizle uyumlu bir profilini oluşturabiliriz.

Arama motoru optimizasyonu
yandex
bing
yahoo
WhatsApp WhatsApp